با گسترش شبکه­ ی Chainlink هولدرهای بیشتری جذب می­شوند.

تاریخ انتشار: 1399/3/3

chain link

با گسترش شبکه­ی Chainlink هولدرهای بیشتری جذب می­شوند.

شبکه­ی Chainlink (سکویی که سعی در ازبین بردن شکاف بین قراردادهای هوشمند در بلاک چین و برنامه­های دنیای حقیقی دارد.) با وجود سقوط مالی جهانی رو به رشد است. علیرغم این رشد، امکان اصلاح کوتاه مدتی برای LINK  وجود دارد.

 

نکات کلیدی:

  • شبکه Chainlink با افزایش بیش از دوهزار آدرس جدید در روز، با سرعت ثابتی در حال رشد است.

  • تعداد دارندگان لینک ( LINK) بطور خطی در حال افزایش است.

  • با وجود خوش بینی­ای که بواسطه­ی این معیارهای زنجیره­ای ارائه شده­است، تخمین زده­می­شود که که اصلاحی در دست انجام است.

 

شبکه Chainlink علی­رغم فاجعه مالی ناشی از ویروس همه­گیر کرونا همچنان در حال رشد است. شاخص­های فنی مختلفی نشان می دهند که این altcoin (رمزارزی که پس از موفقیت بیت کوین، راه اندازی شد.) می­تواند پیش از ادامه روند صعودی خود­ ضربان نزولی داشته­باشد.

شبکه Chainlink رشد می کند.

در طول سال Chainlink بخاطر نوسانات زیاد خود مطرح شده­است. از ماه ژانویه، سرویس غیرمتمرکز اوراکل به بیش از ۱.۹ برابر رسید و در اوایل ماه مارس قیمت بی­سابقه ی نزدیک به پنج دلار را بدست آورد.

با این وجود، با افزایش شدت بحران مالی جهانی، سرمایه­گذاران برای سودآوری از افزایش قابل توجه قیمت و محافظت از سرمایه­ی خود در برابر شرایط نامطلوب بازار، به بازارهای سرمایه متوسل شدند.

LINK با فروش ۷۰ درصدی، به­طور ناگهانی قیمت خود را تنها در نه روز پس از اوج، به قیمت ۱.۵ دلار کاهش داد.

با وجود افت شدید، Chainlink توانسته­است بخش بزرگی از خسارات وارده را جبران کند و در حال حاضر حدود سه دلار در حال معامله است. علاوه بر این، معیارهای زنجیره­ای نشان می­دهد که شبکه­ی آن بدون توجه به آشفتگی اقتصادی جهانی ، همچنان در حال رشد است.

مدل "آدرس­های فعال روزانه" IntoTheBlock نشان می­دهد که Chainlink در حال افزایش مداوم در تعداد آدرس­های جدید ایجاد شده در شبکه است. رشد شبکه همچنان در هر ماه بالاتر می­رود.

در ماه فوریه ، بیش از دو هزار آدرس جدید در یک روز ایجاد شد، در حالیکه در ماه مارس این تعداد از ۲۵۰۰ نیز عبور کرد.

به نظر می رسد استانداردهای بنیادی به ارتفاعات مشابه در حال حرکت است زیرا در حال حاضر روزانه حدود دوهزار آدرس جدید در آن قرار دارد.

علاوه بر این ، تعداد آدرس­هایی که از یک تا ۱۲ ماه توکن­های خود را نگه داشته­اند، که IntoTheBlock آن را "رزمناو" تعریف می­کند، با یک رفتار خطی در حال افزایش است.

این شرکت داده ،معتقد است که چنین افزایش سهمی گونه را می توان نشانه خوبی از باور و اعتماد سرمایه­گذاران به این پروژه دانست.

اگرچه این اصول اولیه زنجیره­ای نشان می­دهد که شبکه Chainlink در فضای مالی نامطمئن کنونی در حال رشد است ، اما با چندین شاخص فنی تخمین زده می­شود که یک اصلاح در دست انجام است.

سرعت حرکت نزولی در افق Chainlink

شاخص متوالی TD در حال حاضر سیگنال فروش را به شکل شمع 9 سبز رنگ Tدر نمودار ۱۲ ساعته لینک ارائه می دهد.این ساختار در حال نزول، یک تا چهار اصلاح شمعدان را قبل از ادامه­ی روند صعودی پیش­بینی می­کند.

افزایش فشار فروش این altcoin همراه با معاملات دو شمعدانی قرمز در زیر شمعدانی قرمز قبلی، می­تواند تأیید کننده این دیدگاه بدبینانه باشد.

chainlink

علاوه بر این، یک شمعدانی نزدیک به زیر میانگین متحرک ۲۰۰ دوازده ساعته می­تواند باعث افزایش عرضه شود که Chainlink را برای یافتن پشتیبانی در حدود میانگین متحرک ۵۰ دوازده ساعته سوق می­دهد. این حصار پشتیبانی در حال حاضر حدود ۲.۵دلار قیمت دارد.

chainlink

جمع­بندی

اگر احتمال بالا بودن ضربان نزولی ذکر شده در بالا را کنار بگذاریم، این واقعیت که این شبکه به رشد خود ادامه می­دهد، نشان دهنده­ی این است که پذیرش کاربر با گذشت زمان در حال افزایش است.

Brian Quinlivan ، مدیر بازار و رسانه­های اجتماعی در Santiment، معتقد است که رشد شبکه یکی از دقیق­ترین "پیش­بینی کنندگان" قیمت است.

Quinlivan استدلال می­کند که رشد شبکه معمولاً منجر به افزایش قیمت می­شود در حالی که در اکثر موارد کاهش رشد شبکه نشان دهنده­ی افت قیمت است.

با این فرضیه، حرکت نزولی که LINK می­تواند از آن عبور کند، ممکن است فرصتی باشد تا بتواند سرمایه­گذاران کنار رفته را به بازار برگرداند و متعاقباً قیمت خود را بالا ببرد.

با این وجود، فعالان بازار باید توجه داشته باشند که چگونه این بیماری همه­گیر جهانی ادامه می یابد، زیرا این امر می تواند به شدت ورود سرمایه به بازار رمزارز تأثیر بگذارد.